ÅPNINGSTIDER MANDAG-FREDAG:

kl. 08.00-16.00

Du kan også nå oss på vakttelefon etter kontortid. 

Kontakt oss

I KONTORTID MANDAG TIL FREDAG KL. 08.00-16.00:

Har du spørsmål vedrørene ditt leieforhold som f.eks. kontrakt, depositum, husleie, drift og vedlikehold besvarer vi dette i ordinær kontortid. Se kontaktinformasjon til ansatte nedenfor. Du kan også sjekke spørsmål og svar.

VAKTTELEFON FOR OSLO FRA KL 16.00–08.00 (ALLE DAGER)

Gjelder kun akutte forhold som f.eks. vannlekkasjer, strømbrudd, innbrudd, festbråk i bygget, fare for snøras etc utenom kontortid. Ring 22 88 14 76

EIENDOMSFORVALTER

John Bjørnstøl +47 457 20 013

john@spabo.no

DRIFT OG VEDLIKEHOLD

Rune Kristiansen +47 91 79 76 80.

rune@spabo.no

DRIFT OG VEDLIKEHOLD

Vidar Evju +47 992 66 243.

Vidar@spabo.no

DRIFT OG VEDLIKEHOLD

Håkon Bakke +47 918 56 971

hakon@spabo.no

ADMIN OG REGNSKAP

Anne Marie Torgersen +47 90137650

annemarie@spabo.no

REGNSKAP

Anne Muhri Larsen +47 917 33 905

anne@spabo.no

EIENDOMSFORVALTER

Øyvind Nilsen + 47 457 20 012

oyvind.nilsen@spabo.no

EIENDOMSFORVALTER

Caroline Halmrast +47 982 60702

caroline@spabo.no

DRIFTSSJEF

Roger Kopperud +47 96 62 61 24

roger@spabo.no

COO/DIREKTØR EIENDOM

Anne Kari Søvik +47 908 98 724

annekari@spabo.no

ADM. DIR.

Jan Spandow +47 930 97 810

jan@spabo.no